Заказать обратный звонок Акции! | Уценка! | Оплата и доставка | Контакты | Помощь Билеты и путешествия Войти
Интернет-магазин MOBILLUCK
Интернет магазин
Ваш город

044 323-03-34

    0 800 505-333

Корзина
Вы пока еще ничего
сюда не положили

Наши крупнейшие представительстваПредставительства по Украине

Представництво інтернет магазину МОБІЛЛАК в м.Львів

Офіс видачі замовлень:

Адреса:
г.Львов, ул. Химическая, 50


Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця с 10:00 до 19:00
Субота с 10:00 до 16:00
Неділя выходной
Карта проїзду:     Детальна карта     Роздрукувати

магазин MOBILLUCK у Львові
Call центр прийому та обробки замовлень:

Телефони:

067

21-9999-6

0 800

505-333Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця з 8.00 до 21.00
Субота з 9.00 до 20.00
Неділя з 10.00 до 19.00

     У мешканців Львова є можливість робити замовлення і забирати самостійно товар з нашого офісу або оформлювати доставку кур'єром за домашньою адресою або адресою офісу.


     Перевагою замовлення у нашому інтернет-магазині є те, що Вам не доведеться заздалегідь сплачувати будь-які гроші за замовлення, стояти у чергах відділеннь фірм-перевізників і бути залежними від них. Забираючи товар у нашому офісі у Вас є можливість перевірити його якість власноруч безпосередньо на місці і сплатити за покупку готівку.


     Ми пропонуємо Вам широкий вибір техніки, який є значно більшим, ніж можливо розмістити на вітрині найбільшого супермаркету. У каталозі товарів представлені засоби зв'язку, мобільні телефони, комп'ютерна техніка, ноутбуки, телевізори, фотоапараты, відеотехніка, побутова техніка, спортивні тренажери, автомобільні пристрої.Фотографії будинку, в якому знаходиться наш офіс:

   

     Увага! Реєструйтесь на сайті нашого інтернет-магазину та оформлюйте замовлення за допомогою «Кошика замовлень». Таким чином Ви отримуєте доступ в особистий обліковий запис «Мій МОБІЛЛАК». Ви матимете доступ до інформації про Ваші попередні замовлення, нові заявки, адреси доставки і надані Вами контактні дані, які автоматично завантажуватимуться при майбутніх замовленнях. Також Ви зможете отримати особисту «Дисконтну карту» і брати участь у бонусній програмі від Мобіллака (детальні умови тут), починаючи вже з першої покупки.


     Ми прагнемо зробити максимально комфортні умови замовлення для наших клієнтів, і гарантуємо Вам якісне обслуговування та сервіс.


Вдалих покупок!
Закрыть
Войти в интернет-магазин